Premiera powieści „Cymanowski Młyn” Stefana Dardy i Magdaleny Witkiewicz

Pochodzący z Lubyczy Królewskiej pisarz Stefan Darda zapowiedział premierę swojej nowej powieści „Cymanowski Młyn”. Nad powieścią pracował razem z Magdaleną Witkiewicz. „Cymanowski młyn” będzie połączeniem powieści obyczajowej i thrillera. Premiera książki odbędzie się 13 lutego. Jesteście ciekawi w jaką podróż zabiorą nas autorzy?

Opis wydawcy:

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie, z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd, który miał ratować związek, okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste, bohaterowie głęboko skrywają tajemnice, a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

 

Powieść „Cymanowski Młyn” jest już dostępna w przedsprzedaży w księgarni empik.com pod następującym linkiem:
https://www.empik.com/cymanowski-mlyn-witkiewicz-magdalena-darda-stefan,p1220710959,ksiazka-p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone - © 2021 Lubycza Czyta