Podsumowanie wakacyjnych zajęć w bibliotece

Pora na podsumowanie wakacyjnych zajęć dla dzieci, które były organizowane przez naszą bibliotekę. Zajęcia odbywały się co środę i wzięło w nich udział łącznie 34 dzieci. W ciągu dwóch miesięcy uczestnicy mogli uwolnić swoją wyobraźnię podczas licznych zajęć plastycznych i technicznych. Dodatkowo odbyły się także zajęcia ruchowe w lubyckim parku miejskim.

Zajęcia rozpoczęły się od tworzenia butelkowych eko-stworów z przeróżnych kapsli, nakrętek itp oraz maski ulubionych zwierząt. Dzieci stworzyły również własne zakładki do książek, które zalaminowały i zabrały ze sobą do domu.

Kolejne zajęcie również upłynęły pod znakiem prac plastycznych. Dzieci stworzyły własne Psotki gniotki i słoiczki wypełnione kolorowaną solą. Prawdziwym hitem okazało się tworzenia slime`ów.

Dzieci miały również okazję pobawić się na świeżym powietrzu. Nauczyły się grać w „Dwa ognie”, grały w klasy, gumę i bawiły się w chowanego. Zabawę umiliło wspólne puszczanie baniek mydlanych.

Podsumowanie zajęć wakacyjnych odbyło się już we wrześniu. Przy pizzy i przekąskach malowaliśmy twarze i rozbiliśmy piniatę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone - © 2023 Lubycza Czyta