Podsumowanie ferii zimowych

W dniach od 11 do 24 lutego 2019 w naszej bibliotece organizowane były zajęcia w ramach ferii zimowych. W przeciągu dwóch tygodni w naszych spotkaniach wzięło udział 57 dzieci z naszej gminy. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, z czego bardzo się cieszymy! Pierwszy tydzień upłynął nam pod znakiem warsztatów manualno-plastycznych. Dodatkowo świętowaliśmy również Dzień Pizzy, z racji którego każde dziecko wykonało swoją własną pizzę.

W pierwszym tygodniu nasza biblioteka zamieniła się w biuro detektywistyczne. Relację z tego wydarzenia można obejrzeć pod tym LINKIEM.

Drugi tydzień zaczęliśmy od świętowania Dnia Kota. Jak świętowaliśmy? Nasze harce widoczne są  TUTAJ.

Po Dniu Kota przyszedł czas na lekcje z językiem ojczystym, tworzenie swoich pierwszych magnesów na lodówkę i pacynek oraz na wykonanie masek karnawałowych. W sobotę 23 lutego  dzieci mogły pobawić się na Balu Przebierańców. Frekwencja dopisała – 57 osób to doborowe towarzystwo.

Na feriach odbyły się także lekcje języka angielskiego i niemieckiego z panią Angeliką Budzyńską oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzony przez pana Daniela Turczanika. Dodatkowo odwiedzili nas także policjanci z Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej, którzy opowiedzieli jak zadbać o własne bezpieczeństwo.

Szersze relacje zdjęciowe z poszczególnych zajęć umieszczone są na naszym profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone - © 2022 Lubycza Czyta