Gore gwiazda Jezusowi – teledysk świąteczny

Już jest! Miał się ukazać 23 grudnia, ale wrzucamy go dziś. W czwartek 16 grudnia grupa zapaleńców hałasowała w Alechatki w Hucie Lubyckiej, żeby zmajstrować dla Was teledysk do kolędy pt. „Gore gwiazda Jezusowi”. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy właścicielom Alechatkom za udostępnienie nam przepięknej i klimatycznej chatki, gdzie nagraliśmy prawie wszystkie sceny. To miejsce pełne uroku, które z całego serca polecamy. Tam wypoczniecie i naładujecie akumulatory!

Dziękujemy również panu Darkowi Brodowskiemu Choinki świąteczne Tomaszów Lubelski (ul. Żółkiewskiego 7) za przekazanie na plan przepięknej choinki, panom Arkowi i Krzysztofowi Krawczykowi Sklep ABC Krawczyk za zasponsorowanie światełek choinkowych, pani Zosi Rybińskiej Pierniki Cioci Zosi– za przekazanie cudownych pierniczków i panu Sylwestrowi Jaremczukowi za transport choinki!

A to wszystko nie odbyłoby się bez nieocenionej pomocy Kamill Janik i Relax`u oraz naszych wspaniałych mieszkańców Lubyczy Królewskiej, Machnowa Nowego i Dynisk Nowych. Dziękujemy! Kolęda została nagrana w ramach 4. Lubyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Teledysk można obejrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/lubyczaczyta/videos/617598272810367

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone - © 2023 Lubycza Czyta