Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Termin zgłaszania wieńców mija 14 sierpnia 2019 r. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Lubyczy Królewskiej i Centrum Promocji Kultury i Turystyki. (więcej…)

Przedstawiamy plan zajęć obowiązujący podczas wakacji w naszej bibliotece i Centrum Promocji Kultury i Turystyki. Na większość z nich obowiązują zapisy. Zapraszamy serdecznie na rajd pieszy i wycieczkę do Krasnobrodu, Guciowa i Zamościa. Dodatkowo planujemy zorganizować konkurs „Pokaż swój talent”. Regulamin i karty zgłoszeniowe zamieszczamy poniżej.

(więcej…)

Z okazji „Tygodnia Bibliotek” ogłaszamy konkurs plastyczny „Moja biblioteka marzeń”. Prace plastyczne należy dostarczyć do 14 maja (godz. 15.00) do siedziby biblioteki. Prace powinny być opisane zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie. Ogłoszenie wyników  i rozdanie nagród odbędzie się 15 maja podczas ogniska.

(więcej…)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Selfie z książką” zorganizowanego w ramach Tygodnia Bibliotek. Zrób sobie zdjęcie z książką na tle charakterystycznego miejsca lub obiektu w naszej gminie i wygraj nagrody. Zdjęcia można wysyłać na adres e-mailowy: gbp.lubycza@vp.pl lub messengera biblioteki.

(więcej…)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik i pisankę wielkanocną dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i gimnazjalnym z terenu gminy Lubycza Królewska. Prace konkursowe można zgłaszać do 10 kwietnia 2019 r. wraz z kartami zgłoszeniowymi do etapu gminnego i powiatowego do naszej biblioteki. (więcej…)

Informujemy, że nasze zdolne solistki Amelia Knap i Julia Mucha w eliminacjach powiatowych, do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” zajęły 3 miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy! Amelia i Julia wygrały eliminacje gminne, tym samym zakwalifikowały się do udziału w eliminacjach powiatowych, które odbyły się 20 marca 2019 r. w Tomaszowie Lubelskim. (więcej…)

We wtorek 5 marca odbyły się Gminne Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”. Do etapu powiatowego dostały się Julia Mucha, Emilia Koziej, Amelia Knap i Weronika Kmiecik. Etap eliminacji powiatowych odbędzie się 20 marca w Tomaszowie Lubelskim. (więcej…)

Burmistrz Lubyczy Królewskiej, Centrum Kultury i Promocji w Lubyczy Królewskiej i nasza biblioteka zapraszają do udziału w Gminnych Eliminacjach do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, które odbędą się 5 marca 2019 r. (wtorek) w Dużej Świetlicy przy ul. Jana III Sobieskiego 16. Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Lubycza Królewska. Termin zgłoszeń mija 5 marca o godzinie 12.00. Konkurs nie dotyczy chórów i zespołów instrumentalnych. Zgłaszać można się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubyczy Królewskiej. (więcej…)

Centrum Promocji Kultury i Turystyki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubyczy Królewskiej zaprasza dzieci w wieku 4-13 z naszej gminy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret moich Dziadków”. Technika wykonania pracy jest dowolna. Będzie liczyła się oryginalność 🙂 (więcej…)

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową „Drzewko Niepodległości”. Do konkursu można zgłaszać ozdoby bożonarodzeniowe wyłącznie z możliwością zawieszenia. Ozdoba powinna zawierać motyw patriotyczny, który ma być nawiązaniem do setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ozdoby powinny być opisane zgodnie z założeniami konkursu. (więcej…)

Wszystkie prawa zastrzeżone - © 2019 Lubycza Czyta