Geopark „Kamienny Las na Roztoczu” – film promocyjny

W 2020 roku z inicjatywy Marka Łuszczyńskiego – Burmistrza Lubyczy Królewskiej, Gmina Lubycza Królewska wystąpiła do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego z wnioskiem o rozpoczęcie działań związanych z utworzeniem Geoparku „Kamienny Las na Roztoczu”. Pomysł został zaopiniowany pozytywnie, a utworzenie geoparku zostało wpisane do nowej Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku, jako przedsięwzięcie flagowe.

W czerwcu 2021 r. udało się nam pozyskać 10 tys. zł na promocję projektu, ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Siedliska oraz Geopark „Kamienny Las na Roztoczu”. Przedstawiamy Wam Siedliska – naszą perłę Roztocza – w nieco innym wydaniu. A już dziś zapraszamy na spotkanie z TVP3 Lublin w Siedliskach. Będziemy z Wami cały dzień! Partnerem wydarzenia jest Lubelskie – Smakuj Życie!

Zadanie realizowane jest przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubyczy Królewskiej, ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Link do filmu:

https://www.facebook.com/lubyczaczyta/videos/840945436834759

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone - © 2022 Lubycza Czyta